Jsou lidé, kteří pro nás znamenají celý svět...
O to těžší je ztratit je a uchovávat jen ve vzpomínkách

Výroky o mužích č.8

25. května 2012 v 19:44 |  Citáty
Přála bych si, aby na mě měl můj muž větší vliv. Připadne mi divné, že bych ho měla tak hrozně moc milovat, a přesto jím být tak málo ovlivňovaná.
Sophia Tolstojová

Na adresu mého nesrovnatelně nadanějšího manžela! Jaké výjimečné porozumění psychologii člověka v jeho díle, a jaké nepochopení a jaká lhostejnost vůči životům těch nejbližších!
Sophia Tolstojová

Podle prognóz budou do roku 2000 představovat veškeré chudé ve Spojených státech ženy a jejich děti. Jak si stojí děti mužů?
Betty Jane Wylieová


Ano, jistě, jak si přejete. Žádné odkazy na knihy. Pokud jde o tlumočení vlastních příběhů, jsou muži proti nám v naprosté výhodě. Patří jim výsada vyššího vzdělání, pero třímané jejich rukama. Nedovolím knihám, aby cokoli dokazovaly.
Jane Austenová

Ať si to připouští nebo ne, byl muž vychován, aby pohlížel na peníze jako na potvrzení své mužné síly, na symbol moci, na ještě větší falický symbol než je Porsche.
Victoria Billingsová

Muži nejsou proti tomu, aby ženy pracovaly, jsou jen proti tomu, aby dostávaly za práci zaplaceno.
Barbara Bodichonová

Muži, kteří nesnášejí zaměstnané mladé ženy, nesnášejí zaměstnané mladé ženy, které nesnášejí muže.
Helen Gurley Brownová

Muž se může cítit být frustrován, když žena prokáže, že je stejně zdatná jako on v oblasti, kterou opovažuje za svou doménu.
Sonya Friedmanová

Mužům, nastávají těžké časy, neboť přicházejí o služky.
Charlotte Perlina Gilmanová

Muži dokáží vařit, uklízet a zašívat stejně dobře jako ženy, avšak výrobu a ovládání důmyslných strojů moderního průmyslu, protkání země a moře bezpočetnými kilometry dopravních sítí, řízení spletité mašinérie trhu, obchodu, vlády, to vše by ženy při jejich současné ekonomické úrovni stejně dobře zastat nedokázaly.
Charlotte Perlina Gilmanová

Jediná zaměstnání, k nimž není muž způsobilý, jsou nosič lidského plodu a kojný. Obdobně, jediné zaměstnání, k němuž není nebo nemůže být způsobilá žena, je dárkyně spermatu.
Wilma Scoty Heideová

Úspěch není všechno, ale muž díky nemu stojí zpříma.
Llian Hellmanová

VÝROKY BERTE S HUMOREM:)


Komentáře

1 Evelin | Web | 28. května 2012 v 19:03 | Reagovat

S některými výroky musím souhlasit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.