Jsou lidé, kteří pro nás znamenají celý svět...
O to těžší je ztratit je a uchovávat jen ve vzpomínkách

Mazané tipy na první rande

25. ledna 2009 v 16:36 |  ZajímavostiVymyslete dobrodružství

Natěšený chlapík chce mít jistotu, že s ním na rande půjdete, takže nejspíš navrhne obyčejný program: večeři nebo kino. Bojí se, že pozváním na výstřední akci by vás vyplašil. Když ho ale překvapíte nevšedním nápadem vy, potěšíte ho. "Vymyslela jsem, že si koupíme láhev vína a pizzu do krabice, půjčíme si lodičku a na řece za městem si uspořádáme piknik," prozrazuje dvacetiletá studentka práv Vanda. "Patrik mi pak pověděl, že to bylo jeho nejlepší první rande. Jsme spolu už dva roky."
Oblečte se pohodlně

Samozřejmě chcete na první schůzce s mužem snů vypadat hvězdně. Když vás ale v nepohodlných lodičkách bolí nohy a v hlubokánském výstřihu si neustále hlídáte pozici ňader, cítíte se nepříjemně a rande si moc neužijete. "Petr se chtěl po večeři projít, jenže já se při chůzi na vysokých podpatcích klátila jak opilá," přiznává osmadvacetiletá servírka Kristýna. "Petr na mně okamžitě poznal, že nejsem ve své kůži, a myslel si, že za to může on." Tip: Oblečte se, jako když vyrážíte s kamarádkou na dlouhé nákupy: šmrncovně, ale pohodlně.

Překvapte ho

Objednejte si nevšední jídlo nebo pití. Drahému vaše výstřední choutky utkví v hlavě a nejspíš bude chtít zjistit, jestli jste podobná gurmánka i v posteli. "Poručila jsem si hruškový džus se šlehačkou a skořicí, i když nic podobného v nápojovém lístku nenabízeli. Jakub ještě rok věřil, že tenhle hubolep opravdu piju nejraději," vypráví výtvarnice Dana.

Vtipkujte o sobě

Možná věříte, že chlapi chtějí mluvit hlavně o sobě a vy byste měla soustředěně naslouchat. Pokud ale necháte mluvení jen na partnerovi, znervózníte ho. Řečnit byste měli oba stejně. Tip: Až se rozpovídá, pověste se na něj očima a klaďte doplňující otázky. Váš zájem ho potěší. Až drahý skončí, vyprávějte mu vtipný příběh, v němž hrajete hlavní roli. Chlapi zbožňují ženy, které se neberou příliš vážně.

Vytáhněte peníze

Určitě se vyzbrojte naditou prkenicí. Až dojde na placení, vytaste ji. Mužský vás nejspíš zaplatit nenechá, ale ocení, že ho hned nevnímáte jako chodící bankomat. Tip: Jestliže milý trvá na tom, že účet srovná, neprotestujte, ale s úsměvem navrhněte: "Pojďme ještě na zmrzlinu, platím ji já!"

Rozkódujte jeho chování

Odhalte podle pohybů své kořisti, co se jí honí hlavou.

Co dělá: Cupuje ubrousek na kousky.
Překlad: Propadl nervozitě, protože na vás chce udělat dobrý dojem.

Co dělá: Při řeči posunuje svoji skleničku nebo mobil směrem
k vám.
Překlad: Je do vás blázen.

Co dělá: Ptá se na vaše kamarádky.
Překlad: Hoří a žhne jako rozpálená kamna, jinak by mu parta vašich věrných byla ukradená!

Co dělá: Při loučení pronese: "Zavolej mi."
Překlad: Chytil se na háček. Než stihnete vytočit jeho číslo, nejspíš zavolá sám.

Co dělá: Mlží: "Někdy ti zavolám."
Překlad: Nedivte se, pokud se už neozve. Neurčitým "někdy" si nechává otevřená zadní vrátka.

Pryč od těchto chyb!

Zbytečné přešlapy by zadupaly šanci na druhou schůzku.

Chováte se chladně
Když odpovídáte na esemesky s malým zpožděním, rozbouříte v muži lovecký instinkt. Pokud se ale při setkání tváříte jako ledová královna, dravec usoudí: "Aha, nemá zájem."

Tváříte se nemastně
Mužský chce vědět, zda jste se na schůzce neužírala nudou. Když na závěr večera prohodíte: "Tak ahoj," a zmizíte ze scény, usoudí, že vás asi nenadchl. Raději prohlaste: "Byl to fajn večer. Co podnikneme příště?"

Mluvíte o penězích
Chlap chce většinou na prvním rande předvést, jak je zdatný lovec a jak tučné mamuty dokáže ulovit. Tudíž vás nejspíš pozve do dražší restaurace, než kam běžně chodívá. O financích se ale nechce bavit! "Když žena hned napoprvé naráží na peníze, zbystřím, jestli nehledá hlavně a především sponzora," míní trenér Aleš.


Komentáře

1 Evelin ♥SB♥ | Web | 26. ledna 2009 v 10:02 | Reagovat

Škoda, že jsem tento článek nečetla dříve, ale i tak mi 1. rande vyšlo - jsme stále spolu!!

2 ♥ SB ♥ elhoi ♥ SB ♥ | Web | 26. ledna 2009 v 11:00 | Reagovat

No pěkné, pěkné.

Doufám,

že to někdo čte až bude chtít mě.

3 Rézi SB♥ | Web | 26. ledna 2009 v 20:20 | Reagovat

Pěkné, ale to nepohodlné oblečení nosím a je  pravda,že na podpatcích někdy zakopnu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.