Jsou lidé, kteří pro nás znamenají celý svět...
O to těžší je ztratit je a uchovávat jen ve vzpomínkách

Černý humor 4.

22. ledna 2009 v 8:45 |  Vtipy
Chlap v lese brutálně znásilní holku. Když se zvedá a zapíná si poklopec, s radostí prohlásí: "Až se to narodí, říkej tomu třeba Franta." Ona na to: "Hmm, až se to projeví, říkej tomu třeba chřipka debile."


Dva kluci sedí u vody a opalují se. Najednou kolem projde krásná holka v bikinách. A ten jeden povídá: "Člověče, ta kdyby se topila, tak jí hned vytáhnu." Co čert nechtěl, dívka vlezla do vody, udělala pár temp a hladina se nad ní zavřela. Kluk pro ní okamžitě skočí a vytáhne holku ven. Zkouší jí všelijak oživit a nic. Zkouší umělé dychání a pořád nic. Najednou ale povídá: "Člověče jí nějak smrdí z huby!" A ten druhej řiká: "Se nediv vždyť tamta měla bikiny a tato má brusle!"


Přijde montér na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty, všichni na přístrojích, a pak povídá: "Pořádně se nadechněte, budu měnit pojistky."Jde takhle pán kolem blázince a slyší: "tři-náct, tři-náct, tři-náct..." podívá se dovnitř mřížemi a jeden z bláznů mu vypíchne oko. Kolem se ozve: "čtr-náct,čtr-náct,čtr-náct..."

Policista zastaví na dálnici auto a povídá řidiči. Dobrý den pane řidiči, dnes je mezinárodní den bezpečnosti řízení a protože jste měl dobře zapnuté bezpečnostní pásy, vyhráváte 10 000 Korun, co s nimi uděláte? Řidič: No asi si už konečně udělám řidičák. Na to povídá manželka sedící vedle: Pane policajt, nevšímejte si ho, von vždycky takhle mluví když je vožralej. To probudí spícího spolujezdce vzadu. Já sem vám řikal, že s tim kradeným autem daleko nedojedem. A z kufru se ozve: Už jsme za hranicema?Jednou odpoledne jel chlápek ve své limuzíně na venkov, když zahlédl na kraji města u krajnice dva chlapy, kteří jedli trávu. Nařídil řidiči zastavit, stáhl okýnko a ptá se: "Hej, pánové, proč jíte tu trávu?" - "Nemáme peníze na jídlo." - "Tak pojeďte se mnou." - "Ale já mám ženu a dvě děti," povídá jeden. "To nevadí, vemte je sebou!" Druhý povídá: "Já mám ženu a šest dětí!" - "To nevadí, ty taky vezměte!" Tak se to všechno naskládalo do limuzíny a když vyrazili, jeden z těch dvou říká: "Pane, je to od vás moc hezké, že nás berete sebou. Takové dobrodiní!" - "Ale, vy tomu nerozumíte," povídá boháč, "na chatě jsem už dlouho nebyl a tráva je tam nejmíň metr vysoká!"Co je to:Má to dvě hlavy a pět nohou? ...pitbul se vrací z dětského hřiště!Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!!!Sedi dva na lavičce a ona mu říká: "Miláčku,udělej mi něco na památku - na celý život!" A on vzal klacek a vypíchl jí oko.Potkají se po letech tři kamarádky a probírají své manžele. První říká: Já sem toho svojeho naučila uklízet tím způsobem, že sem mu prostě řekla, že už nebudu dělat služku a ať si nádobí umývá sám, týden jsem nic neviděla a najednou se dívám - nádobí umyté, všechno na svém místě. Teď už to dělá automaticky... Druhá říká: To já sem mu zase řekla, že už nebudu vysávat a ať si vysává sám. Týden jsem nic neviděla a najednou vidím manžela s vysavačem v ruce, jak pěkně vysává a teď už to taky dělá automaticky... Třetí říká: To můj manžel přišel z práce po noční, tak jsem mu řekla: Posekej zahradu, umyj okna a ukliď celej barák. Tři týdny jsem nic neviděla a až potom jsem začla vidět na pravý oko...Víte jaký je rozdíl mezi cirkulárkou a toaletním papírem? Ujede vám ruka a jste v prdeli!


Komentáře

1 ♥ SB ♥ elhoi ♥ SB ♥ | Web | 22. ledna 2009 v 11:05 | Reagovat

Super vtipy.

2 Evelin ♥SB♥ | Web | 22. ledna 2009 v 15:01 | Reagovat

Díky za zlepšení nálady!!!!

3 Petra SB | Web | 22. ledna 2009 v 16:05 | Reagovat

Ten s pitbulem je dost drsný, ale pobavil :-)

4 Ľudka SB | Web | 23. ledna 2009 v 9:24 | Reagovat

:-) :-) :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.