Jsou lidé, kteří pro nás znamenají celý svět...
O to těžší je ztratit je a uchovávat jen ve vzpomínkách

Madonna a Ritchie rozvod

21. listopadu 2008 v 11:34 |  Zpěvačky
Madonna a Ritchie mají být dnes rozvedeni

Americká popová hvězda Madonna a její manžel, britský režisér Guy Ritchie, budou údajně rozvedeni v pátek v Londýně. S odvoláním na anglické soudní zdroje o tom informovala agentura Reuters. Podle zpráv britských médií už dvojice dosáhla dohody o majetkovém vyrovnání, v souladu s níž si zpěvačka ponechá většinu majetku, a bude se dělit o opatrovnictví synů Rocca a Davida.
21. 11. 2008 10:42 - LONDÝN
List Evening Standard napsal, že Ritchie odmítl ponechat si cokoli z Madonnina majetku, zatímco Times of London tvrdí, že zpěvačce zůstane většina z něj.
Majetek padesátileté Madonny a o deset let mladšího Ritchieho se odhaduje na 525 milionů dolarů. Zpěvačka má s Ritchiem osmiletého syna Rocca a z předchozího vztahu má dvanáctiletou dceru Lourdes. V květnu povolil soud v Malawi Madonně plnou adopci tříletého malawiského chlapce Davida Bandy, kterého měla s manželem už delší dobu v péči.

Příčinou rozvodu prý byla Madonnina posedlost prací

Madonna a Ritchie se vzali v prosinci 2000 na skotském zámku Skibo. Svatba byla vyvrcholením dvouletého románku mezi zpěvačkou a režisérem, který se proslavil především gangsterskými filmy. Podle zasvěcených zdrojů z blízkosti rozvádějící se dvojice žili ve sporech a napětí už delší dobu.
Podle některých byla jednou z příčin rozpadu manželství zpěvaččina posedlost prací. Madonna byla vdaná už jednou, v roce 1985 si v Malibu vyměnila manželský slib s hollywoodským "divochem" Seanem Pennem.
Pro nynější rozvod si Madonna najala právničku Fionu Shackletonovou, která si vydobyla skvělou pověst tím, jak zvládla dva z nejprominentnějších a nejsledovanějších rozvodů - následníka britského trůnu prince Charlese s princeznou Dianou a později někdejšího člena skupiny Beatles Paula McCartneyho s exmodelkou Heather Millsovou. Advokátce se přezdívá Ocelová magnolie - což je poklona jejímu neústupnému a obratnému vyjednávání.

Může vzít starší děti do USA natrvalo jen se souhlasem

Ritchie chce údajně v rozvodovém řízení využít zkušeností právníka Stephena Cobba. Ten je označován za jednoho z největších britských odborníků na rozvodové případy, v nichž je potřeba rozhodnout o zemi trvalého pobytu dětí.
Dvě mladší děti může zpěvačka natrvalo vzít do USA pouze v případě, že s tím bude souhlasit Ritchie, nebo pokud k tomu svolí anglický soud.


Komentáře

1 čoko ♥♥♥ mám tě rado moje esbéčko | Web | 21. listopadu 2008 v 12:49 | Reagovat

ahojky dekuju moc za tvuj hlásek jak se mas?

2 shakirka9 | Web | 22. listopadu 2008 v 9:25 | Reagovat

ahoj podřebuji tvůj e-mail pro zaslání diplomu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.