Jsou lidé, kteří pro nás znamenají celý svět...
O to těžší je ztratit je a uchovávat jen ve vzpomínkách

Céline Dion

10. října 2008 v 23:00 |  Zpěvačky
Céline Dion se narodila v Charlemagne, malém městečku, které je vzdálené asi 30 mil východně od Montrealu v Kanadě. Je nejmladší ze 14 dětí z velmi hudebně nadané rodiny. Vyrůstala neustále obklopená hudbou. Její matka hrála na housle a její otec na harmoniku. Oba její rodiče vlastnili ve městě bar a restauraci, kde o víkendech část rodiny vystupovala a bavila tak místní obyvatelstvo.

Již od pěti let Celine zpívala dohromady se svými bratry a tak rychle a celkem brzo získala schopnost ukázat, co skrývá její talent. Ve dvanácti letech dohromady s její matkou složila francouzskou píseň, která navždy změnila běh jejího života. Demonahrávka putovala do rukou budoucího manžela Reného Anglila. V lednu roku 1981 byl René tak zaujat hlasem mladičké Celine, že on se stal tím, kdo přebral veškerou kontrolu nad její kariérou a zajišťováním prostředků pro její první francouzsky zpívané album " Incognito ". Dokonce nechal hypotékou zastavit svůj dům, aby mohl podpořit nahrávku tohoto alba.

Držitelka Diamon Award, Celine Dion vydala v roce 2004 album Miracle, na kterém se podílela i fotografka Anne Geddes, známá po celém světě díky fotografiím malých dětí, fotila také syna Celine Dion Rene Charlese. Album je doplněno překrásným bookletem plným fotografií z dílny Anne Gedde.


Céline DionCéline Dion

Céline Dion

Céline Dion

Céline Dion

Céline Dion


Céline Dion


Céline Dion


Céline Dion

Céline Dion


Komentáře

1 Kikusaa**SB** | Web | 11. října 2008 v 12:26 | Reagovat

super spevacka:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.